Rotating Header Image

Açılış Organizasyonları

İster sergi açılışı olsun ister fuar açılışı açılış organizasyonları potansiyel müşteriler için firmanızı en iyi şekilde tanıtmak, kalıcı ve iyi bir ilk izlenim yaratmak için oldukça büyük önem taşımaktadır. Açılış organizasyonları davetlilerin firmanızla veya düzenlediğiniz organizasyonla ilgili ilk fikirlerinin oluşmasına yardımcı olacak ve bu yüzden de organizasyonun geri kalanı kadar önemli bir etkilik olarak göze çarpmaktadır. Açılış organizasyonları düzenlendikleri mekâna, iş koluna, davetlilere ve diğer etkenlere göre istekleriniz doğrultusunda şekillendirilebilir.

Tuna Organizasyon olarak esnek yapımız, zengin servis seçeneklerimiz ve deneyimli personelimiz ile açılış organizasyonları alanında daha önce gerçekleştirdiğimiz başaralı işlerimizle firmanızın marka değerine katkıda bulunmak adına hizmete hazırız. Tuna Organizasyon açılış organizasyonları için catering hizmetleri, müzik ve aydınlatma hizmetleri, servis, açık büfe ve süsleme gibi alanlarda verdiği hizmetler ile sizlere anahtar teslim çözümler sunmaktadır.

Açılış organizasyonlarının günümüzde en çok kullanıldığı alanlardan biride mağaza açılışlarıdır. Yeni açılan bir mağazanın bölge sakinlerine duyurmak amacıyla düzenlenen bu tip organizasyonlarda mağazaların dış süslemesi, müzik sistemi kurulması, gece yapılacak açılışlarda dikkat çekici aydınlatma hizmetleri, kokteyl ve alkolsüz içecek servisi tarafımızca sağlanmaktadır. Gündüz açılışlarında daha fazla insanın ilgisi çekmek adına animatörler, örneğin bir çocuk giyim mağazasıysa palyaçolar, karikatüristler kullanılabilmektedir.

Sergi açılışları, film galaları gibi nezih bir davetli topluluğunun yer aldığı açılışlarda ise gurme ürünlerden oluşan atıştırmalık menülerimiz, yerli ve yabancı markalarda alkollü içeceklerimiz, talepleriniz doğrultusunda oluşturulabilen esnek menü ve içki seçeneklerimiz ile her kapasitede organizasyonlar için çözümler üreten Tuna Organizasyon konukların karşılanmasından uğurlanmasına kadar her noktada firmanızın kurumsal yapısını temsil eden bir hizmet anlayışıyla faaliyet göstermektedir.

Açılış organizasyonu düzenleme konusunda deneyimli olan firmamız iyi organize olmuş, deneyimli ekibiyle açılışlar haricinde ürün tanıtım toplantıları, konferanslar, fuar açılışları, firma tanıtımları, şirket geceleri ve yemekleri düzenleme konularında da hizmetler sunmaktadır.

Ekibimiz açılış organizasyonun düzenleneceği alanda açılış gününden önce keşif gerçekleştirerek konukların nasıl ağırlanacağı, süslemelerin nasıl yapılacağı, canlı müzik ya da dj olarak hangi müziğin kullanılacağı, servisin ekip tarafından mı yoksa konuklar tarafından self-servis olarak yapılacağı konularında ve diğer detayların yer aldığı bir rapor oluşturarak size bir fiyat teklifi sunmaktadır. Bu raporda hizmetler içerisine eklemek veya çıkarmak istediklerinizi belirleyerek son fiyat teklifini sizin istekleriniz doğrultusunda oluşturup gerekli ekipmanların, catering hizmetlerinin, süslemelerin, müzik ve diğer hizmetlerin çalışmalarına başlamaktayız.

Organizasyonun sorunsuz gerçekleştirilmesi, herkesin memnun ayrılması ve tüm bunların firmanızın imajına katkıda bulunması için Tuna Organizasyon’a güvenebilirsiniz. Her çapta açılış organizasyonları için bize (0212) 250 63 07 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz.

Açılış Organizasyonları İçin Sunduğumuz Hizmetlerden Bazıları

Açılış organizasyonu catering hizmetleri
Açılış kokteyli düzenleme
Alkollü ve alkolsüz içecek servisi

Tuna Catering Teklif Talep Formu

Comments are closed.

Tuna Catering Hizmetleri