Rotating Header Image

Avrupa Yakası Catering

İstanbul’un Avrupa yakası düğün mekanları, sergi salonları, toplantı salonları, kongre organizasyonu,  seminer toplantıları ve diğer aktiviteler için daha çok mekana ev sahipliği yapmaktadır. Avrupa yakasında bulunan catering firmalarının sayısı da bu yakada bulunan organizasyon mekanlarının çokluğu ile paralellik göstermektedir. Düğün, nişan, seminer, toplantı, açılış, her ne sebeple olursa olsun eğer Avrupa yakasında catering hizmeti gerektiren bir organizasyon düzenliyorsanız yine bu yakada bulunan bir firmayla çalışmanızı tavsiye ederiz.

Eğer Avrupa yakasında düzenlenecek bir organizasyon için yine Avrupa yakasında faaliyet gösteren bir firma ile çalışırsanız nakliye, içecek ve yiyeceklerin soğukluk ve sıcaklıklarının korunması, ürünlerin trafik gibi olumsuz koşullara takılmadan tam zamanında istenilen mekana ulaştırılması gibi bir çok konuda bu hizmeti Anadolu yakasından veren firmalara göre avantajlarınız olacaktır. Tabii İstanbul’un Avrupa yakası dendiği zaman bu alanın genişliğinin Rumeli Hisarı’ndan neredeyse Tekirdağ’a kadar uzanan yüzlerce kilometrelik bir alanı kapsadığı da akıllardan çıkarılmamalıdır. Bunun için Avrupa yakasında catering hizmetleri sağlayan bir firma ile de çalışırsanız aynı yakada catering hizmetinin verileceği alanla firma merkezi arası trafik koşulları iyi hesaplanmalıdır.

Yemeklerin ve içeceklerin tam zamanında yerine ulaşması oldukça önemli bir unsurdur. Sıcak yemeklerin ısısının korunması, soğuk içeceklerin ısınmaması ya da üretildikten sonra tazeliğini sadece bir kaç saat koruyabilen özel yiyeceklerin ve tatlıların lezzetlerinin korunabilmesi açısından catering firmasının üretimle servis arasındaki zaman aralığı oldukça önemlidir. Özellikle yaz aylarında düzenlenen organizasyonlarda ikram edilecek pasta ve benzeri tatlıların tazeliğinin ve şeklinin korunması açısından bu nokta önem taşımaktadır.

Tuna Catering olarak Avrupa yakası catering hizmetleri alanında Şişli, Mecidiyeköy, Beşiktaş, Levent, Maslak, Beyoğlu, Cihangir, Taksim, Etiler, Ortaköy, Arnavutköy, Nişantaşı başta olmak üzere bu merkezlerde bulunan tüm organizasyon mekanları, oteller, toplantı salonları ve düğün salonları için tam zamanında ve eksiksiz hizmet sunma kapasitesine sahibiz. Kurumumuz bünyesinde bulunan araçlarımız ile geniş seçeneklerimiz arasından sizlerin talepleriniz doğrultusunda oluşturulan menüler ve içecekler mekanlarınıza tam zamanında teslim edilmekte ve servis personelimiz organizasyon için belirlenen saatte hizmete hazır bulunmaktadır.

Firmamız açık büfe organizasyonları için masa süslemeleri ve düzenlemeleri ya da sadece yemekler ve içecekler servis edilecekse servisin yapılacağı alanın düzenlenmesi, servis elemanlarının sayısının ve servis bölgelerinin belirlenmesi için mekanda önceden keşif yaparak organizasyon günü meydana gelebilecek zamanlama, yiyeceklerin lezzetleri, içeceklerin soğukluğu ve olası diğer catering organizasyonundaki olumsuzlukların en aza indirilmesini sağlamaktadır.

Tuna Catering ister Anadolu yakasında ister Avrupa yakasında olsun her semte ve mekana uygun yemek ve içecek menüleri ile her çapta organizasyonun sorunsuz olarak düzenlenmesini ve davetlilerin organizasyondan memnun olarak ayrılmasını sağlayacak üretim ve servis kapasitesine sahip bir catering ve organizasyon firması olarak hizmet vermektedir.

Tuna Catering’in çatısı altında faaliyet gösteren Tuna Yemek ve Tuna Organizasyon catering hizmetleri dışında tüm organizasyonlar için davetli karşılanmasından, mekan süslemesine, aydınlatmadan, müzik hizmetlerine kadar geniş bir yelpazede anahtar teslim çözümler sunmaktadır. Ayrıca işyerleri, fabrikalar, yurtlar ve taşıma yemek ile yerinde yemek hizmeti sağlayan Tuna Yemek bu alanda tüm standart ve kalite belgelerine sahip olan sayılı firmalar arasında yer almaktadır.

Tuna Catering’in Avrupa yakası için verdiği hizmetler arasında;

Düğün organizasyon hizmetleri
Yemekli düğün düzenleme
Kurumsal yemekler ve piknik düzenleme
Yemekli öğrenci organizasyonları
Açık büfe organizasyonlar
Şirket toplantı yemekleri
Pasta yapımı
Yemekli nişanlar
Gala yemekleri ve kokteylleri
Yemekli açık hava toplantıları
Sergi açılış kokteylleri
Nikah kokteylleri
Açılış yemekleri ve diğer tüm yemekli açılışlar, kokteyller yer almaktadır.

Tuna Catering Teklif Talep Formu

Comments are closed.

Tuna Catering Hizmetleri