Rotating Header Image

Catering Davet

Şirket için bir iş yemeği ya da çalışanlarınızla bir piknik organizasyonu, kalabalık bir arkadaş topluluğuyla yemekli bir organizasyon, yemekli düğün veya herhangi bir toplantı ve organizasyon için catering davet hizmetleri kesinlikle işlerin hızlanması açısından yardımcı olacaktır. Düzenlediğiniz davet için catering hizmetlerini bu alanda tecrübeli profesyonellere devrederek organizasyonunuzun diğer alanları için daha fazla vakit ayırabilir ve olası aksilikler için tedbirlerinizi alabilirsiniz.

Tuna Catering birbirinden farklı organizasyonlar için oluşturduğu menüleri, üretim aşamasında kullandığı ekip ve donanımı, resmi sertifikalara ve belgelere sahip tesisleri, alanlarında deneyimli servis elemanları ve müşteri memnuniyeti odaklı çalışma anlayışıyla davet catering hizmetleri alanında size en iyi çözümleri sunmaktadır.

Herhangi bir davet organizasyonu için sizinle birlikte çalışarak oluşturduğumuz davet yemek menüleri, içecek listesi, varsa özel isteklerinizin temin edilmesi aşamalarında kaliteli ve uzman hizmet almak istiyorsanız işinizi şansa bırakmamanız için Tuna Catering olarak bu alanda daha önce gerçekleştirdiğimiz davet catering hizmetlerini referans olarak sunabiliriz.

Tuna Catering yemekli davet hizmetleri alanında esnek yapısı ile her türlü iç ve dış mekanda, gece ve gündüz, yemekli davet, kokteyl, açık büfe ve sizin talepleriniz doğrultusunda diğer şekillerde hizmet verebilmektedir. Tecrübeli personelimiz ile davetin düzenleneceği alanda önceden keşif yaparak sizinle mutfağın ya da açık büfenin kurulması gereken noktalar, servis elemanlarının bölgeleri, aşçıların çalışma alanları gibi konularda fikir alışverişinde bulunarak aklınızdaki davet organizasyonuna en yakın düzenlemeleri gerçekleştirmekteyiz. Mekan keşfi sırasında davetin düzenleneceği gün yemek ve içecek servisi noktasında çıkabilecek aksilikler konusunda sizleri bilgilendirerek bunların nasıl giderebileceğimizi karşılıklı olarak çözüme kavuşturmaktayız. Bu sayede tatsız sürprizlerle karşılaşma olasılığını olabilecek en az seviyeye düşürmekteyiz.

Catering hizmeti almayı düşündüğünüz bir davet planınız varsa Tuna Catering olarak sizlere bu konuyla ilgili bir kaç tavsiyede bulunmak isteriz. Çünkü son yıllarda sayıları hızla artan ve Sağlık Bakanlığı tarafından verilen gıda üretim belgelerine sahip olmayan, TSE kalite ve yönetim sertifikaları bulunmayan ancak yinede kendilerine “catering firması” tanımını uygun gören, deyim yerindeyse merdiven altı gıda üreticileri bu alanda tüm organizasyonlar ve sektör adında büyük bir tehlike oluşturmaktadır.

Davet catering hizmeti için herhangi bir firma ile anlaşmadan önce bu alanda devletin belirlediği sertifika ve belgelere sahip olup olmadıklarını kontrol edin. Tuna Catering taşıma yemek sektöründe sayısı oldukça az olan ISO 9001: 2000 Kalite Yönetim Sistemi ve ISO 22000 Gıda Güvenliği Yönetim Sistemi sertifikası sahibi firmalar arasında yer almaktadır.

Bizimle çalışsanız da çalışmasanız da anlaşacağınız firmanın referanslarını mutlaka inceleyin. Davet catering hizmetlerini alacağınız firma tüm konuklarınıza hizmet verebilecek gıda üretim ve servis kapasitesine sahip mi mutlaka kontrol edin. Bir firmanın iyi olup olmadığını en güvenilir kaynak olan müşterilerinden öğrenebilirsiniz.

Davet catering menüsü oluşturulduktan sonra menüdeki yiyecekleri davet öncesi tadın. Kişi başına hangi içkiden kaç cl düştüğünü mutlaka belirleyin. Firmamızın oluşturduğu tüm tekliflerde davetlilerinizin tam olarak ne yiyeceği ve davetli başına düşen içki miktarı tam olarak belirtilmektedir.

Düzenleyeceğiniz davet için catering konusunda pek çok tavsiyede bulunabiliriz çünkü Tuna Catering olarak bu alanda yılların tecrübesine sahibiz. Firmamız kurumsal şirket yemekleri, sergi açılışları, film galaları, yemekli düğün organizasyonları, farklı mekanlarda kokteyller, iftar davetleri, toplantı yemekleri ve daha pek çok alanda başarılı catering davet hizmetleri vermiştir.

Catering Davet Hizmetlerimizden Bazıları

  • Açılış davetleri catering
  • Piknik catering
  • Açık hava catering
  • Düğün catering
  • Açık büfe catering
  • Film gala kokteylleri
  • Şirket yemekleri
  • Konferans yemekleri
  • Açılış kokteylleri ve diğer tüm davet catering hizmetleri

Bize 0212 250 63 07 numaralı telefondan ulaşarak esnek davet catering menüleri, davet catering fiyatları, alkollü ve alkolsüz içecek menüleri, davetli sayısına göre düzenlediğimiz avantajlı menü seçeneklerimiz ile ilgili bilgileri alabilirsiniz.

Tuna Catering Teklif Talep Formu

Comments are closed.

Tuna Catering Hizmetleri