Rotating Header Image

Catering Firması

Düğününüz mü var, sergi açılışımı yapacaksınız, kurumsal bir yemek mi düzenlemeniz gerekiyor… bu ve benzeri organizasyonlarda ikram edilecek yiyecek ve içeceklerin hazırlanması, organizasyon alnına ulaştırılması ve konuklara servisi için bir catering firması ile çalışabilir, enerjinizi organizasyonun diğer alanlarına yoğunlaştırabilirsiniz.

Catering firması olarak faaliyet gösteren Tuna Catering her organizasyon için farklı catering menüleri, geniş içecek seçenekleri, kalite belgeli üretim tesisleri ve profesyonel servis elemanlarıyla hizmetinizde. Bugüne kadar pek çok düğün catering, açılış daveti catering hizmetleri, şirket yemekleri, iftar, nikah kokteylleri gibi bir çok başarılı catering servisini de yer almış olan firmamız İstanbul’da tüm organizasyonlar için her çapta davetli sayısına göre hizmet verme kapasitesine sahiptir. Tuna Catering’den alacağınız hizmetlerde yemek üretimi ve servisi alanında her firmanın sahip olması gereken ISO 9001: 2000 Kalite Yönetim Sistemi ve ISO 22000 Gıda Güvenliği Yönetim Sistemi sertifikası ile her zaman kaliteli ürünlere ve hizmete ulaşacağınız garanti altına alınmıştır.

İster küçük bir ürün tanıtım yemeği olsun ister yüzlerce davetlinin katılacağı bir düğün organizasyonu ikram edilecek yiyecekler tüm davetin başarıyla tamamlanması ya da bir felakete dönüşmesi noktasında önemli bir rol oynayacaktır. Bu yüzden catering firması seçerken organizasyonunuza uygun, referansları olan, alanında deneyimli ve aklınızdaki fikri uygulanabilir hale getirecek yapıda bir firma ile çalışmalısınız. Tüm davetlerin bütçelerinde önemli bir yer tutan catering hizmetlerinin tam istediğiniz gibi olması için catering firması seçerken dikkat etmeniz gereken noktalar ile ilgili olarak size bir kaç bilgi verelim.

Catering firması için araştırma yapmaya başlamadan önce yiyecek ve içecekler için ne kadar bir bütçe ayıracağınızı kaba hatlarıyla belirlemek size görüşmelerinizde ve menülerin oluşturulmasında vakit kazandıracaktır. Bildiğiniz gibi yiyecek ve içecekler sonsuz bir alternatif sunulabilmektedir. Bu yüzden bütçeniz dahilinde olan menüleri önceden görebilmeniz ve nelerden vazgeçip nelerin mutlaka menüde bulunması konusunda kolay karar verebilmeniz açısından catering hizmetleri için ne kadar ayıracağınızı belirleyin. Tuna Catering olarak esnek menü seçeneklerimiz ile her türlü bütçe için en zengin yiyecek ve içecek alternatifleri sunmaktayız.

Sektörde faaliyet gösteren her catering firması her organizasyon için uygun olmayabilir. Düzenlenen davetlerin birbirinden farklı olması nedeniyle yiyecekler ve bu yiyeceklerin servis şekilleri farklılık göstertebilir. Nasıl bir organizasyon düzenleyeceğinize göre bu alanda deneyimi bulunan bir catering firması ile çalışmanız size hem vakit kazandıracaktır hem de sürprizlerle karşılaşmanızı önleyecektir. Tuna Catering bugüne kadar catering hizmeti sağladığı değişik organizasyonlar ile alanında deneyim kazanmış bir firma olarak size davet türlerine göre karşılaşılabilecek sorunlar ve yemek seçimi konularında tavsiyelerde bulunabilir.

Davet ve organizasyonlarda öne çıkan bir diğer konu ise tüm yemeklerin her konuğa aynı anda ve aynı koşullarda ulaştırılabilmesidir. Davetinizde bazı konuklarınızın yemekleri daha geç ya da soğuk olarak alması tatsızlıklara yol açabilir. Bu yüzden catering firması ile görüşmelerinizde davetli sayısını belirtmeniz ve firmanın bu sayıda konuğun bulunduğu bir organizasyonda servisi kusursuz olarak yapıp yapamayacağını öğrenmeniz gerekir. Eğer bir catering firması sürekli 20-50 kişilik yemekli organizasyonlarda hizmet vermişse 150-250 kişilik organizasyonlarda bazı sorunlar yaşanabilir. Firmanın kapasitesini öğrenmenin en iyi yolu referanslarını incelemektir.

Catering firması davette sunulacak yiyecek ve içecek menüsünü oluştururken her konuk başına düşen yiyecek ve özellikle içecek miktarı tam olarak belirlenmelidir. Tecrübeli bir catering firması ile çalışmanız size hangi organizasyonlarda hangi içeceğin daha çok tüketildiği bilgisini verebilir. Hatta içki tüketimindeki değişiklikler mevsimlere göre de farklılık gösterebilmektedir. Catering hizmetlerinde bütçenin büyük bir bölümünü oluşturan alkollü içecek seçimi konusunda kısıtlı bir bütçeyle maksimum servisi alabilmeniz açısından deneyimli bir catering firması ile çalışmanızı öneririz.

Alacağınız hizmetler kesin hatlarla belirlendikten, yiyecek ve içecek menüleri oluşturulduktan sonra davet günü öncesinde yiyeceklerden tatmanız organizasyon günü herhangi bir sürpriz ile karşılaşmanızı önleyecektir. Her aşçının kullandığı baharatlar veya yiyeceklerin sunumları birbirinden farklılık gösterebilir. Bu yüzden menüde bulunan yiyeceklerden örnekler tadın.

Son olarak sözleşmede catering firması ile anlaşmaya vardığınız menülerin, servis saatlerinin, servis elemanı sayılarının, ödeme koşullarının, ekstra ücretlerin ve diğer konuların detaylı bir biçimde yazılmasına özen gösterin. Catering firması ile yaptığınız sözleşme organizasyonun geri kalan noktalarının düzenlenmesinde rehberiniz olacaktır.

Tüm bu saydığımız konularda tecrübesi ile ön plana çıkan Tuna Catering ister 15 kişilik bir şirket yemeği ister 300 kişilik yemekli bir davet olsun her çapta organizasyon için aynı kalitede hizmet ve ürün seçenekleri ile faaliyet göstermektedir. Catering menü listesi, farklı organizasyonlar için catering fiyat seçenekleri ve diğer konularda ayrıntılı bilgi için bizi 0212 250 63 07 numaralı telefondan arayabilirsiniz.

Tuna Catering Teklif Talep Formu

Comments are closed.

Tuna Catering Hizmetleri