Rotating Header Image

Catering Fiyat Listesi

Farklı davet türleri farklı catering fiyat listesi ile karşılaşmanıza neden olacaktır. Örneğin oturmalı yemekli bir organizasyon için alacağınız catering fiyat listesi sadece ordövr servisi yapılan bir kokteyl için düzenlenen catering listesinden farklı olacaktır. Catering fiyat listeleri oluşturulmadan önce nasıl bir organizasyon düzenleneceği konusunda karar verilmelidir.

Seçilecek yiyecekler, düzenlenen davetin kaç kişilik olduğu, servis elamanı sayısı, organizasyonda yemeklerin nasıl servis edileceği ve alkollü içecek menüleri catering fiyat listesi oluşturulurken göz önünde bulundurulan noktalardır. Örneğin aynı davetli sayısı için kurulacak self servis açık büfe catering hizmetleri ile oturmalı ve servis elemanlarının yiyecekleri masalara götürdüğü bir catering hizmeti arasında da fiyat açısından farklılıklar bulunmaktadır.

Catering fiyat listesi oluşturulmadan önce daha sağlıklı bir sonuca ulaşabilmek için düzenlenen organizasyonda yiyecek ve içecekler için bir bütçe oluşturulması ya da sunulacak yiyeceklerin ne olacağı konusunda bir liste olması gerekmektedir. Tuna Catering yemekli organizasyonlarda her türlü davet için uygun farklı catering menü seçenekleri ve deneyimli elemanları ile verdiği servis hizmetleriyle 50 kişilik kokteyllerden 300 kişilik düğün organizasyonlarına kadar geniş bir yelpazede kaliteli catering hizmetleri sunmaktadır. Nikah, düğün, açılış, gala, sergi ve diğer organizasyonlar için verdiğimiz catering fiyat listesi seçeneklerimizi öğrenmek için bize 0212 250 63 07′den ulaşabilirsiniz.

Her yıl binlerce düğünün düzenlendiği, yemekli davetin verildiği ülkemizde yiyecek ve içecek sektöründe faaliyet gösteren firmaların sayısı da aynı oranda artmaktadır. Ancak her firmanın sunduğu ürün ve hizmet kalitesi birbiriyle aynı olmamaktadır. Tuna Catering sunduğu avantajlı fiyat seçenekleri, kalite belgeli ürünler ve profesyonel servis hizmetleri ile düzenleyeceğiniz organizasyonlarda konuklarınıza sunacağınız yiyecek ve içecekler alanında sorunsuz ve hesaplı hizmete ulaşmanızı sağlamaktadır.

Davetler için oluşturulan catering fiyat listeleri davetin düzenleneceği mekandan yiyecek menülerinde yapılan tercihlere, alkollü içecek çeşitlerinden sunuma kadar pek çok faktörün bir araya gelmesi ile oluşturulmaktadır. Eğer bir catering firması tüm bunlar göz önünde bulundurmadan gözü kapalı catering fiyat listesi veriyorsa davet günü hoş olmayan sürprizlerle karşılaşma olasılığınız oldukça yüksek olacaktır. Ayrıca böyle durumlarda anlaştığınız fiyat üzerine pek çok ekstra ücretin eklenmesine tanık olabilirsiniz.

Tüm bu problemlerle karşılaşmamak için catering firmasından fiyat teklifi almadan önce aşağı yukarı davetli sayısı, yiyecek ve içecek menüsünde olması gerektiğini düşündüğünüz ürünler ve catering hizmetlerine ayırdığınız bütçe konusunda bir plan yaparsanız alacağınız catering fiyat listesi gerçeğe en yakını olacaktır.

Tuna Catering olarak firmamızın belirlediği catering fiyat listeleri oluşturulurken;

Yemek menüsünde bulunan çeşitler, kişi başı kaç adet yemek servisi yapılacağı (başlangıçlar, ara sıcak, ana yemek, meze, tatlı, meyveler…), davetli sayısı, alkollü içeceklerin yerli ve yabancı olup olmayacağı, servisin açık büfe olarak mı yoksa servis elemanlarıyla mı yapılacağı gibi maddeler catering fiyat listesi için belirleyici unsurlar olmaktadır.

Catering fiyat listesi için herhangi bir catering firmasıyla görüşme yapmadan önce aşağıdaki listede bulunan maddelerin cevaplarını bilmeniz vakit kazanmanız açısından yararlı olacaktır.

1. Davetli sayısı aşağı yukarı kaç olacak?
2. Yemek oturmalı olarak mı verilecek?
3. Davetli başına verilecek ana yemek alternatifli mi olacak?
4. Kişi başı kaç adet yemek servisi yapılacak? (Başlangıç, ara sıcak, meze, kızartma, ana yemek, tatlı, meyve gibi)
5. Alkollü içecekler yerli mi yabancı mı olacak? Yabancı ise hangi içecekler tercih edilecek?
6. Düğün pastası, özel bir tatlı, şampanya veya diğer özel bir istek catering firmasından tedarik edilecek mi?
7. Davet için kiralanan mekana catering firması en erken kaçta girip hazırlık yapmaya başlayabilir?
8. Catering firmasının servis için ekipmanını kuracağı yeterli bir alan bulunuyor mu?

Catering hizmetleri alanında organizasyonunuz için farklı menü seçenekleri ve tecrübesi ile yanınızda olacak bir firma arıyorsanız bize 0212 250 63 07 numaralı telefondan ulaşabilir ve catering fiyat listeleri, çeşitli organizasyonlar için menü alternatifleri, servis olanakları ile ilgili detaylı bilgi alabilirsiniz.

Tuna Catering Teklif Talep Formu

Comments are closed.

Tuna Catering Hizmetleri