Rotating Header Image

Catering Servis

İster bir nikâh, isterse bir iş yemeği olsun catering servisinin iyi olmasının ne kadar önemli olduğu tartışılmaz bir gerçektir. Mekân ne kadar güzel olursa olsun eğer ikramlarınız beğenilmediyse misafirlerinizin damağında hoş bir tat kalmasını sağlayamazsınız. Oysa lezzetli ikramlar ve sınırsız içeceklerin sunulduğu bir davetten memnun ayrılmayacak kişi sayısı çok azdır. Tuna Catering olarak yaptığımız işin öneminin farkındayız ve size en iyi şekilde hizmet sunmak adına buradayız.

Usta aşçılarımız sayesinde birbirinden lezzetli ve her tür damak zevkine hitap edebilecek, bol çeşitli menülerimizden size uygun olanları seçebilirsiniz. Et, tavuk, sebze, şarküteri ürünleri ve tatlı başlıkları altında toplayabileceğimiz yüzlerce çeşit arasından sizin ihtiyacınıza, davetinize ve bütçenize uygun bir menü oluşturulması bizim işimiz. Son derece esnek bir yapıya sahip olan şirketimiz kendi seçeneklerini değil sizin isteklerinizi göz önüne alır.

Tuna Catering’in sahip olduğu gıda güvenliği ve kalite belgelerini bu sitede inceleyebilir ve size sunduğumuz hizmete güvenebilirsiniz. Catering servisi veren her organizasyonun mutlaka sahip olması gereken bu belgeler sandığınızdan çok daha önemli birer referans olabilir. Düzenleyeceğiniz davet bir iş yemeği ya da çocuklu ailelerin de bulunduğu bir piknik olsun, fark etmez. Ne olursa olsun bu tip bir etkinliklerde sağlık sorunları yaşanması kadar büyük bir aksilik olamaz.

Yiyeceklerin sadece usta ellerden çıkmış olması değil, kaliteli markalardan temin edilmiş olması da oldukça önemlidir. Catering servislerinin yapıldığı mekânlardan bir kısmı, şehre uzak veya yakınında sağlık kuruluşu bulunmayan yerlerdir. Bu tip aksilikler beklenenden daha ciddi sorunlara da yol açabilir. Çalıştığınız catering servis firmasının güvenilirliği bu sebeple çok önemlidir. Hem uluslararası standartlar gözetilerek verilmiş onay belgelerimiz hem de şimdiye dek müşterilerimizden aldığımız teşekkürler sayesinde sizlere de en iyi hizmeti sunmaya hazırız.

Tuna Catering, fiyatlandırma, kalite ve zamanında teslim konularının her iş kolunda olduğu gibi, catering servis alanında da ne kadar önemli olduğunun bilincindedir. Güler yüzlü ve hızlı ekibiyle sizlere her koşulda ve sizin istediğiniz biçimde catering servisi sunmaya hazırdır. Yiyeceklerinizin hazırlanması, mekâna ulaştırılması ve burada servis edilmesi konularında son derece özenli bir hizmet anlayışına sahibiz.

Misafirlerinizin memnun ayrılması için her ayrıntıyla özenle ilgilenir ve sorunları daha yaşanmadan halletmeye odaklanırız. İş yemeği, düğün, nikah, piknik, iftar ya da kokteyl organizasyonlarında kişi sayısını, mekanı, davetli profilini inceleyerek sizlere en uygun olan hizmeti almanızı sağlar ve yiyeceklerin hazırlanışından mekana ulaştırılmasına, sıcak servisten, davetlilerle ilgilenilmesine dek sizi yormadan her tür detayla bizzat ilgileniriz. Bizlere 0212 250 63 07 numaralı telefondan ulaşıp catering servisimizle ilgili daha detaylı bilgi alabilirsiniz.

Tuna Catering Teklif Talep Formu

Comments are closed.

Tuna Catering Hizmetleri