Rotating Header Image

Düğün Catering Hizmeti İçin Öneriler

Düğününüzde nasıl ikramda bulunacağınızı ve bunu ne ile yapacağınızı seçerken iki önemli faktörü aklınızdan çıkarmayın: bütçe ve lezzet. Lezzet kelimesiyle para kelimesi her zaman aynı sayfada yer almaz. Bunun yanı sıra sizin ve evleneceğiniz kişinin sevmediğiniz şeyleri sadece doğru seçim gibi göründüğü için servis etmekten kaçının. Bu günün sizin gününüz olduğunu ve hayatınızın en güzel anlarını konuklarınızla beraber yaşadığınızı unutmayın.

Catering stili seçme

Tüm gerekenleri düşünerek bir bütçe planı oluşturun. Salataları, çorbaları, ekmekleri, bar içeceklerini, ana yemekleri, tostları ve tatlıları hesaba katın. Bunlardan herhangi biri veya birkaçı kişisel ihtiyaçlarınız ile ya da bütçenizle uygun düşmüyorsa eleme yapmaktan kaçınmayın.

Ne istediğiniz, neye zorunlu olarak ihtiyaç duyduğunuz ve neleri menünüzden eleyebileceğiniz hakkında açık bir fikriniz varsa, yiyecek örneklerini deneyerek başlayabilirsiniz. Bu seçeneklerinizi daraltacaktır ve beklenmedik bir şekilde daha lezzetli yiyecekler bulmanıza yardımcı olacaktır.

Menüyü seçtikten sonra ise yapmanız gereken şey servis şeklini seçmektir. Değişik ücretlere göre çeşitli servis şekilleri vardır. En popüler servislerden biri aile stili servistir. Bu stilde tabaklar kişiden kişiye, elden ele olarak dolaşır ve böylece servis yapacak birilerine ihtiyaç duyulmaz. Bu yöntem en ucuz olanlardan biridir ve daha rahat, dostane bir ortam oluşmasını sağlar. Bunun dışında daha pahalı servis şekilleri de vardır. Servis yapan garsonlar ile anlaşılabileceği gibi açık büfe usulü de uygulanabilir.

Tatlı seçimi

Düğün pastası düğünlerin vazgeçilmez parçalarından biridir. Ancak bunun yanı sıra diğer tatlı çeşitlerinden tercih eden çiftler de vardır. Beyaz pastalar yerine rengârenk süslenmiş geleneksel kekler tercih edilebileceği gibi, küçük pastalar ya da geleneksel tatlılar da tercih edilebilir.

Tuna Catering ve Organizasyon düğün yemekleri için menülerin belirlenmesinden üretilmesine, düğün günü hazırlıklarından servise kadar her aşamada kaliteli hizmetleri ve bütçenize göre şekillendirilebilen zengin menü seçenekleriyle hizmet vermektedir. Bugüne kadar pek çok düğün organizasyonuna başarıyla imza atan Tuna Catering’in fiyat ve menü seçeneklerini öğrenmek için teklif talep formunu bize göndermeniz ya da telefon açmanız yeterli.

Tuna Catering Teklif Talep Formu

Comments are closed.

Tuna Catering Hizmetleri