Rotating Header Image

Kokteyl Nikah

Son yıllarda kokteyl nikâhlara olan ilgi daha da artmış görünüyor. Bunun sebeplerinden biri de kokteyl için daha kolay mekân bulunması ve böylelikle maliyetin daha düşük olabilmesidir.  Özellikle açık havada düşünülen nikâh ve düğünlerde konukları kokteyl partiyle ağırlamak hem daha pratik hem de daha hesaplı olmaktadır. Tuna Catering ve Organizasyon olarak bu alandaki tecrübelerimizle bu özel gününüzde sizlerin yanında olmak isteriz.

Kokteyl nikâhlarda sadece yiyecek ve içecek menüleri değil, mekân düzenlemesini de yapmaktayız. Her ne kadar kokteyller genelde iki, üç saat süren ve konukların daha çok ayakta ağırlandığı organizasyonlar olsa da, yaşlı ya da sağlığı müsait olmayan konuklar için mutlaka bir oturma grubu hazırlanması gerekir. Bunun dışında sandalye, puf ve kokteyl masaları gibi düğün konseptine uygun olarak seçebileceğiniz ve özel olarak dekore edilecek malzemelerle de kokteyl nikâha özel bir düzenleme yapılabilmektedir.

Bu özel günde siz çok farklı ayrıntılarla uğraşmak zorunda kalacağınızdan kokteyl nikâhınızın yiyecek ve içecek hazırlıklarını tamamen Tuna Catering’e bırakmanız yerinde olacaktır. Sizlerle birlikte çok çeşitli menümüzden sizin damak zevkinize ve kafanızda yatan kokteyl nikâha uygun yiyecek ve içeceklerden dilediğiniz bir menü oluşturabiliriz. Köfte, et şiş, tavuk şiş, sebze şiş, peynir topları, kanepeler, çerezler ve en önemlisi düğün pastası da dâhil olmak üzere her türlü yiyecek seçiminde sizlere yardımcı olabiliriz. Sahip olduğumuz ISO 9001: 2000 Kalite Yönetim Sistemi ve ISO 22000 Gıda Güvenliği Yönetim Sistemi sertifikalarımız sizlere sağlıklı, kaliteli ve temiz bir hizmet sunduğumuzun güvencesidir.

Sıcak yiyeceklerin ve soğuk içeceklerin servisi nikâh kokteyllerde oldukça önemlidir.  Mekânda sizler için kurduğumuz portatif mutfağımızla sıcak yiyeceklerin soğumadan ve soğuk içeceklerin de ısınmadan servis edilmesini sağlarız. Servis elemanlarımız nikah kokteyl boyunca herhangi bir aksiliğe yer vermeyecek şekilde tüm konukların eksiksiz olarak servis almalarını sağlarlar.

Yiyecek ve içeceklerin ve bunların yanı sıra dekorasyon malzemelerinin mekâna getirilmesi de tamamen Tuna Catering sorumluluğunda yapılır. Daha önceden kararlaştırılan kokteyl nikâh saatine göre bizler hazırlıklarımızı tamamlarız. Sizlerin bizi karşılaması ya da nikâh günü hazırlıklarımıza dâhil olması gerekmez. Bu mutlu gününüzde sizlere yardımcı olabileceğimiz her konuda içinizi rahat ettirmek üzere çalışırız.

Tuna Catering Teklif Talep Formu

Comments are closed.

Tuna Catering Hizmetleri