Rotating Header Image

Mobil Catering Servisleri

Mobil catering, tam boyutlarda bir masa sandalye, açık büfe gibi uygulamaların yapılamayacağı konser, dış mekan organizasyonları, bahçe partileri gibi organizasyonlarda tam teşekkülü bir mutfağı olan catering aracıyla verilen hizmettir. Bu tip mobil catering servisinin yiyecekler sunmak, barbekü veya hamburger ve kızartmalar servis etmek, a la cart menüler olmasının bir farkı yoktur. Mobil catering bir aracın yanaşabileceği her alanda kullanılabilmektedir.

Mobil Catering Çeşitleri

Mobil catering servislerinin birkaç çeşidi vardır. Bazı catering servisleri yetki belgesi olan araçları ile fuar, plaj, festival ve piknik alanları gibi yerlere gidip burada yiyeceklerini sunarlar. Diğer bir grup catering servisleri ise gerekli olan aletleri alıp kendi bölgelerinde düğünlere ve partilere giderler ve yiyeceklerini sunarlar. Mobil catering hizmetleri mekândan kazandırdığı gibi bir catering servisinden beklediğiniz tüm hizmetleri alabileceğiniz bir uygulamadır.

Mobil Catering Avantajları

Catering hizmetini fuar, konser, spor müsabakaları, açık hava düğünleri ve diğer tüm alanlarda alabilirsiniz. Özellikle yaz ve bahar aylarında sayısı artan açık hava organizasyonları için mobil catering hizmetleri en ideal çözümler arasında yer almaktadır.

Mobil catering aracı sadece açık hava organizasyonlarında değil kapalı mekanlarda yapılacak organizasyonlarda da eğer yer sınırlaması varsa mutfağın dışarıda bulunması açısından avantajlıdır. Catering servisi yapılacak alana en yakın yere park edilen mobil catering aracından servis elemanları aracılığıyla yemekler soğumadan servis yapılabilir ve mekandan daha çok davetlinin yararlanması sağlanabilir.

Tuna Catering Teklif Talep Formu

Comments are closed.

Tuna Catering Hizmetleri